Sivu 1/1

Tasoitusryhmät

Lähetetty: Maanantai, 03.08.2015 11:43
Kirjoittaja Pahistonttu
Jäätiin sitten kokonaan ilman ja pienimmäksi armeijaksi. Miten tämä saadaan kompensoitua? Mitäs tehdään, jos tulee viimevuoden kaltainen armeijaturnaus ja joudutaan ottelemaan omillamme? Hyviä ideoita kehiin!

PS. Vaikka pessimistinen apatia tällä hetkellä tuntuisi oikealta ratkaisulta, niin pidetään armeijafoorumit positiivisina ja itsevarmoina! Vahva usko itseen, omaan tekemiseen ja VOITTOON ovat avaintekijöitä menestykseen pyrittäessä!

Re: Tasoitusryhmät

Lähetetty: Maanantai, 03.08.2015 12:29
Kirjoittaja Amileontti
Järjestäjät ilmeisesti nähneet, että Vitaaliveljet ei tarvitse lisävahvistusta.

Ehdotan, että katsotaan edelleen kaikkia muita vain alaspäin. Meillä on kuitenkin suhteessa armeijan kokoon helposti eniten veteraaneja ja mahtavin taitotaso.

Tarpeen tullen myllytetään vastustajaa, kuin ikiliikkuva satelliitti, aiheuttaen vastustajassamme epävarmuutta ja toivottumuutta, tuhoten kaikki meitä hitaampi ylivertaisella nopeudellamme.

Kuva

Re: Tasoitusryhmät

Lähetetty: Maanantai, 03.08.2015 14:07
Kirjoittaja Insane
Eihän tässä muuta kun kolataan aivan perkeleesti. Taifuunit tekee kuulemma pahaa jälkeä.

Re: Tasoitusryhmät

Lähetetty: Torstai, 06.08.2015 09:37
Kirjoittaja Ridge
Itse myös näkisin tämän ihan yksinkertaisuudessaan: Olemme pienin armeija koska meillä on kovimmat mättäjät.
Yli vaan!

-R-