Sivu 1/1
Herrasmiesten palautehattu
Lähetetty: Maanantai, 05.07.2010 00:07
Kirjoittaja Walde
Sota takana, teot tehty. Jäikö mitään muistikuvaa meistä? Kehut ja haukut tähän suuntaan.
Re: Herrasmiesten palautehattu
Lähetetty: Maanantai, 05.07.2010 17:53
Kirjoittaja Theero
Walde kirjoitti:Sota takana, teot tehty. Jäikö mitään muistikuvaa meistä? Kehut ja haukut tähän suuntaan.
Tuhannet kiitokset sunnuntain yhteistyöstä, miekkanne antoi todella paljon lisää iskuvoimaa koko skirmish-porukalle, ja kommunikaatio ja yhteistyökin toimi todella hyvin! Kiitän suuresti läsnäolostanne, tapa(a)mme viimeistään taas ensi vuonna!
Lähetetty: Maanantai, 05.07.2010 19:38
Kirjoittaja Sefraim
Parhaat aseet mitä tarkastin; yhtään Final Fantasy-hirvitystä tai suoraan vaarallista puikulaa ei tullut vastaan, muutama hassu läpi pienillä korjauksilla.
Kentällä ei niin nähty, en oikein osaa siitä sanoa. O.o
Lähetetty: Maanantai, 05.07.2010 20:18
Kirjoittaja Unis
Kentällä en muista törmänneeni, mutta hymyilyttää kyllä vastaan kävelevät kohteliaat ja aina tervehtivät herrasmiehet skenaarioiden jälkeen leirillä liikuskellessa.
Lähetetty: Maanantai, 05.07.2010 20:57
Kirjoittaja Puranen
Theero kirjoitti:
Tuhannet kiitokset sunnuntain yhteistyöstä, miekkanne antoi todella paljon lisää iskuvoimaa koko skirmish-porukalle, ja kommunikaatio ja yhteistyökin toimi todella hyvin! Kiitän suuresti läsnäolostanne, tapa(a)mme viimeistään taas ensi vuonna!
Itsehän en valitettavasti päässyt sunnuntain skenuihin mukaan, mutta hienoa, että herraspojista oli apua. Ensi vuonna... ehkäkä, ehkäpä ei.
Sefraim kirjoitti:Parhaat aseet mitä tarkastin; yhtään Final Fantasy-hirvitystä tai suoraan vaarallista puikulaa ei tullut vastaan, muutama hassu läpi pienillä korjauksilla.
Kentällä ei niin nähty, en oikein osaa siitä sanoa. O.o
Nähtävästi kehitystä on sittenkin ollut roimasti, kerta aseet noin hyviä olivat

Tosin niistä ainakin yksi jälkitarkastettiin ja hylättiin, mutta sattuuhan noita. Mitä kohtaamisiin possujen kanssa tulee, niin itselläni on ainakin pakastin täynnä potkaa, kyljyksiä ja pekonia talven yli selvittäväksi.
Unis kirjoitti:Kentällä en muista törmänneeni, mutta hymyilyttää kyllä vastaan kävelevät kohteliaat ja aina tervehtivät herrasmiehet skenaarioiden jälkeen leirillä liikuskellessa.

Lähetetty: Tiistai, 06.07.2010 00:56
Kirjoittaja Sefraim
Kyllä sinne se yksi maanantaikappale aina mahtuu, kun tarkastelin niitä silloin perjantai-iltana 23-24 välissä kun vasta saavuitte.

Lähetetty: Tiistai, 06.07.2010 16:55
Kirjoittaja Theero
Ihan tällaisena lisäylläribonuksena löysin tuolta Interwebsistä tällaisen:

Onko tässä Herrasmiesten SoHu-muoti 2011?
Lähetetty: Tiistai, 06.07.2010 17:05
Kirjoittaja Terba
Kiitos tästä elinikäisestä traumasta.
Lähetetty: Tiistai, 06.07.2010 17:08
Kirjoittaja Joni
Minulla loksahti suu auki. Kiitän siis tästä.
Lähetetty: Tiistai, 06.07.2010 17:09
Kirjoittaja Puranen
Theero kirjoitti:Ihan tällaisena lisäylläribonuksena löysin tuolta Interwebsistä tällaisen:
Onko tässä Herrasmiesten SoHu-muoti 2011?
Kovasti näyttää meidän saunaillalta tuo.
Lähetetty: Keskiviikko, 07.07.2010 12:04
Kirjoittaja Haltia
AAARRRGGGHHH *pitelee silmiään ja tuskailee verkkokalvoihin palanutta kuvaa*
Olitte oiva vastus ja oiva liittolainen. n_n