Sivu 1/1

Ryhmien ulkonäkö

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 02:44
Kirjoittaja Nipsu
Olenko se vain minä vai onko oman puolen erottaminen jotenkin vaikeaa? Siltä varalta, että jollakulla muullakin on saman kaltainen ongelma ajattelin laittaa kaikkien palkkisryhmien wikitunnisteet tänne yhteen paikkaa esille.

Meidän tunnisteet ovat vielä hieman kehityksen alla. Yritämme saada lisää erottuvuutta aikaiseksi, mutta siihen asti nämä saavat kelvata.

Jos kuvissa on puutteita ne ovat vanhoja tai jos jonkun muun ryhmän tunnisteissa on kysyttävää kelpaa tämä thredi siihenkin. Olkaa hyvä.

Kuva
Lekentekijät
----------------------------------------------------------------------------------
Kuva
Takavasara

Kuva
Ulfnar

Kuva
Moukarimiehet
----------------------------------------------------------------------------------
Kuva
Spartiates Hoplitae
----------------------------------------------------------------------------------
Kuva
Ultima Thule
----------------------------------------------------------------------------------
Kuva
Vishna Ghrim

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 02:46
Kirjoittaja Nipsu
Ulfnar, Moukarimiehet ja Takavasara ilmeisesti taistelevat yhtenä ryhmänä. Vai olenko ymmärtänyt väärin?

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 09:13
Kirjoittaja TAUkki
Herasin aikaisin aamulla ja viihdytin itseäni pari tuntia: http://img35.imageshack.us/img35/1120/ameijat.jpg (Iso kuva)

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 10:41
Kirjoittaja gobliini
Ulfnar ja takavasara taistelevat yhtenä ryhmänä, Takavasaran ja ulfnarin tabardeissa. Moukarimiehet ovat ulfnarin tabardeissa tämän huudon, jatkossa mahdollisesti omana porukkanaan.

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 20:42
Kirjoittaja Nipsu
TAUkki kirjoitti:Herasin aikaisin aamulla ja viihdytin itseäni pari tuntia: http://img35.imageshack.us/img35/1120/ameijat.jpg (Iso kuva)
:P nami. Tuon vois tulostaa ja viedä treeneihin näytille... Tuosta taitaa puuttua selenen tunnukset? Löytyy kyllä wikistä.

Gobliinille: Hyvä tietää. Onko lippun aulfnarin vai takavasaroiden härpäke?

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 21:03
Kirjoittaja TAUkki
Aijuu, Selenet puuttuvat, koska armeijajaossa ei heitä näkynyt. Taitavat olla Rämän seassa.

Lähetetty: Perjantai, 26.06.2009 21:09
Kirjoittaja Nipsu
TAUkki kirjoitti:Aijuu, Selenet puuttuvat, koska armeijajaossa ei heitä näkynyt. Taitavat olla Rämän seassa.
Niinhän järkkäritki luuli, mutta omillaan kait taistelevat.

Lähetetty: Lauantai, 27.06.2009 01:17
Kirjoittaja TAUkki
http://img13.imageshack.us/img13/1120/ameijat.jpg Muutettu uusimman viikkotiedoitteen mukaiseksi.