Huomisesta lähtien kysymyksiin saa nopeiten ja varmiten vastauksen mobiiliteknologian avulla:
Keisari_P (Pekka): 044 560 2523
Azor (Mikko): 050 346 1938
Netti toiminee jollain tasolla ja mahdollisuuksien mukaan teitä vainotaan vielä Hauhon korpimailta päivät vähenevät ketjussa. Saatan myös tulla uniinne.
Erikoissäännöistä erinäisten omituisten otusten suhteen on kysytty ja vastaan vielä täällä: haluamme tukea näyttäviä luomuksia ja mikäli sääntöteknisesti niistä voidaan tehdä (esim. kankeuden takia) järkeviä, eeppisempiä ja pelottavampia myös taistelukentällä, näin toimitaan. Nämä superyksiköt eivät kuluta erikoisyksikkökiintiöitä (parantajat, alkemistit yms.). Paikan päällä perjantaina lukitaan säännöt installaatioille, kun ne on tarkistettu. Se, että kypärästä ei näe kunnolla ulos, ei riitä vielä erikoissääntöön.

Checklist för FaBa:
1. Odotuksen tuskaan auttavat teaserit.
2. Mitäs ne säännöt sanoikaan?
3. Lopullinen ohjelmalehti sisältää kiehtovia totuuksia.
4. Matkalainen voi tarvita kimppakivaa ja ajo-ohjeita selvitäkseen kohtalokkaasta matkasta Härkälinnalle. Linnan portit ovat avoinna perjantaina 16.00 alkaen.
5. Olet paikalla, hienoa. Mätöt on kovia, juoni mystinen, saunat kuumia ja mutaiset kehot kiehtovia.
FANTASY BANTASY!