Wales pärjäsi vieläkin paremmin kuin itse uskalsin toivoa, muutama virheliike puolin toisin, mutta kokonaisuutena oltiin hyviä. Muutkin varmaan jäivät ihmettelemään ensikertalaistiimien yhtenäistä linjajyrää, joka yllätti positiivisesti koko Coronan. Ei nimittäin oltu paljoa linjataistelua treenattu, etenkään keihäiden kanssa (itsellämme kun niitä ei ole).
Hurtille kiitos tehokkaasta linjatoiminnasta, niin kanssamme kuin muiden ryhmien kanssa. Homma toimi hyvin!
Muertelle erityisesti kiitosta keihäillä tukemisesta, ilman niitä oltaisiin oltu helisemässä muutamassa kohdassa.
Aracokselle kiitos linjamme täydentämisestä, hyvästä yhteistyöstä ja esimerkillisesti rynnäköstä pari kertaa kun olimme jäädä paikalleen.
Pohjan Väelle kiitos tukemisestamme jousilla aika monissa skenaarioissa, ensi vuonna tulee varmaan vielä enemmän tappoja
Leviaattanit, kiitokset etenkin kylkemme suojaamisesta ja tehokkaasta liikkeestä.